Szkolenia ⇓

Szkolenia i egzaminy:

Nasz wykwalifikowany zespół szkoleniowy przekazuje uczestnikom wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z szerokiego zakresu HVAC&Ref. Szkolenia prowadzone są w oparciu o najwyższe standardy, przy spełnieniu rygorystycznych wymogów legislacyjnych, stosownych rozporządzeń i norm. Uczestnicy po sesji szkoleniowej i egzaminie wychodzą nie tylko z dokumentem umożliwiającym wykonywanie zawodu lecz także z poczuciem dobrze spędzonego czasu i utrwaloną wiedzą potrzebną w realizacji codziennych czynności i zadań. W ofercie oprócz szkoleń branżowych znajdują się również szkolenia dla Użytkowników oraz szkolenia biznesowe.

» CO2 (R744):

Nowe regulacje prawne  spowodowały dynamiczny wzrost zastosowania dwutlenku węgla (CO2) jako czynnika chłodniczego w urządzeniach i instalacjach dla przemysłu i chłodnictwa komercyjnego.  Tendencje rynkowe wskazują na CO2 jako przyszłość chłodnictwa.

» Sterowniki elektroniczne i automatyka:

Sterowniki elektroniczne stosowane są w celu kontroli i regulacji różnego rodzaju procesów lub urządzeń. Dzięki nim można zoptymalizować działanie układów i instalacji, zwiększyć niezawodność i bezpieczeństwo oraz ułatwić i zoptymalizować ich użytkowanie.

» F-gazy:

Szkolenia i egzaminy f-gazowe dające stosowne uprawnienia do pracy przy:

  • Stacjonarnych urządzeniach chłodniczych, klimatyzacyjnych i pompach ciepła
  • Agregatach chłodniczych samochodów ciężarowych, przyczep i naczep chłodni
  • Systemach klimatyzacji w niektórych pojazdach silnikowych

» Lutowanie twarde (metoda 912):

Uprawnienia lutowacza niezbędne są dla osób, które zajmują się lutowaniem, między innymi w instalowaniu, konserwacji, serwisowaniu i naprawie urządzeń, systemów i instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, pomp ciepła oraz agregatów transportowych w tym samochodów, przyczep i naczep chłodni.

Już niedługo uruchomione zostaną kolejne szkolenia dla Operatorów urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Więcej informacji podamy wkrótce!